Günümüzde bulunan pek çok işletmenin sahip olması gereken şeylerden birisi de ofislerdir. Ofis çeşitleri taşıdıkları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bunlardan birisi de hazır ofislerdir. Özellikle son yıllarda pek çok girişimci tarafından tercih edilen hazır ofislerin pek çok avantajı da bulunmaktadır.

Hazır Ofis Nedir?

Ofis çeşitleri arasında hazır ofisler çok merak edilmektedir. Bu nedenden dolayı hazır ofis nedir sorusu çok sık sorulan sorulardan birisi olmuştur. Andından da anlaşılacağı gibi hazır ofisler kişilerin yerine önceden hazırlanmış olan kapalı ofislerdir. İçeriği oldukça geniş olan hazır ofisler konum olarak finans merkezi haline gelmiş olan semtlerde, modern binalarda ve plazalarda bulunmaktadır. Bu ofislerin iç dekorasyonları uzman kişiler tarafından tasarlanmış ve modern mobilyalar ile döşenmiştir. Bu sayede çalışmak için oldukça verimli çalışma alanları oluşturulur.

Hazır ofis çalışma alanı için uygun, modern mobilya ve eşyalar ile dekore edilmiş kişilere özel ofislerdir. Bu ofislerde çalışmak için ihtiyaç duyulan masa, sandalye, internet veya telefon alt yapısı gibi her şey hazır olarak bulunmaktadır. Genellikle farklı büyüklüklerde sunulan hazır ofisler ihtiyaçlara göre çeşitlilik göstermektedir. Her şeyin hazır bulunduğu bu ofislere sadece bilgisayarlarınızı alıp gelmeniz yeterli olacaktır.

Hazır Ofisin Avantajları Nelerdir?

 Günümüzde artan iş yükü ile birlikte kişilere sunulan hazır ofisler pek çok anlamda kolaylık sağlamaktadır. Kişilere pek çok yönden avantaj sağlayan bu ofislerin avantajları şunlardır:

 – Ofis arayıp, elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçları karşılamak için yapılan pek çok işleri karşılamak zorunda kalınmamaktadır.

 – Ofisteki tüm tadilat, elektrik, su ve doğalgaz faturaları ücrete dahildir. Bu sayede ihtiyaçlar için ekstra para harcamak zorunda kalınmamaktadır.

 – Hazır ofisler ister bireysel ister ekip halinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek büyüklüklerde yer almaktadır.

 – Kiralanması oldukça zor büyük plazalarda bulunan hazır ofisler düşük maliyet ile kiralama imkanı sunmaktadır. Buda kişilere prestijli bir iş adresine sahip olmasını sağlamaktadır.

 – Aylık, günlük veya saatlik ne kadar kiralanacak ise o kadar ücret ödenir.

 – Hazır ofislerin içerisinde kargo takibi, telefonların bağlanması, misafirlerin karşılanması gibi hizmetler de yer almaktadır. Bu sayede bu hizmetler için ekstra ücret ödenmemektedir.

Hazır Ofisler Neden Tercih Edilir?

Hazır ofislerin tercih edilmesinin en büyük sebebi daha az maliyetli olmasıdır. Ayrıca bu ofisler çalışanlara zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Yeni ofis alan kişilerin mobilya, ofis eşyası veya tadilatları gibi birçok ekstra işlemleri bulunmaktadır. Hazır ofislerde ise durum farklıdır. Bu işlemlerin hepsi hazır olarak bulunmaktadır.

Ayrıca elektrik, su, doğalgaz gibi tüm giderler ücret içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle hazır ofisler kişilere büyük bir zaman ve maliyet fırsatı da sunmaktadır. Hazır ofislerin kiralanması ile birlikte çalışmaya da başlanabilir. Normal şartlarda ofis kiralamanın pahalı olduğu konumlarda düşük maliyetli bir ofis hizmeti sunan hazır ofisler ne kadar kullanılır ise o kadar ödeme istenir.

Hazır Ofis Fiyatları

Ofis çeşitleri arasında bulunan hazır ofis fiyatları alınan hizmet çeşitliğine göre değişmektedir. Tam donanımlı lüks paketlerden esnek kullanım süreleri gibi paketlerin tercih edilmesine göre fiyatlar da değişmektedir. Fiyatlara dahil olan pek çok hizmet varken ek hizmetlerden de faydalanmak mümkündür. Bunlar dışında hazır ofislerin fiyatları diğer bilinen ofislere göre de oldukça karlıdır.

Hazır Ofisler Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Hazır ofisleri tercih eden belirli bir sektör bulunmamaktadır. Bu nedenle günümüzde bulunan her sektör için hazır ofisler kiralanabilmektedir. Özellikle az maliyet ile şirket kuran veya çalışmak isteyen kişiler için hazır ofisler büyük avantaj sağlamaktadır.

Hazır ofis nedir sorusunun cevabını aldıktan sonra hazır ofis sayfamıza giderek, hemen teklif alabilirsiniz.

Dünyadaki diğer ofis modellerine bakmak için tıklayın.

Bu Yazıyı Paylaşın

Son Yazılar

photo

Paylaşımlı Ofis Nedir?

Devamını Gör
photo

Sanal Ofisle Şirket Kurmak

Devamını Gör
photo

Neden Sanal Ofis?

Devamını Gör
photo

Hazır Ofis Nedir?

Devamını Gör
photo

Limited Şirket

Devamını Gör
photo

Anonim Şirket Nasıl Kurulur?

Devamını Gör
photo

Sanal Ofis Nedir?

Devamını Gör
photo

Şirket Kurmak

Devamını Gör
Teklif Formu
Teklif Al