Sanal Ofis, yapmak istediğiniz iş ne olursa olsun, eğer fiziksel bir mekana ihtiyacınız yoksa sizin için etkili bir çözümdür. Kendi işinizi kurma yolunda ilk adım için ofis kiralama ve ofisi kullanılır hale getirme faaliyetlerinin ortaya çıkaracağı yüksek maliyetlerin altına girmek istemiyorsanız yine sanal ofis imdadınıza yetişir. Sizi yüksek ofis kirası, aidat, ofis içi araç gereç satın alma gibi masraf ve sorumluluklardan kurtaran sanal ofis hizmetleri sayesinde kaynaklarınızı girişimcilik faaliyetleriniz için kullanabilirsiniz.

Girişimcilikte modern ve yenilikçi vizyonla hareket eden, sık sık seyahat eden, ofise ihtiyaç duymadan çalışabilen kişilerin tercih ettiği sanal ofis avantajları, mali boyutuyla öne çıkar.

Birçok işletme, kobi ya da freelancer için saygın bir posta adresi önemsiz görünüyor fakat aslında çoğu müşteri için bu oldukça farklı bir algı yaratıyor. Üst düzey bir avukatsanız, posta adresinizin bir ev adresine ait olmasını istemezsiniz. Aksi takdirde müşterileriniz yeteneklerinizin gerçek iş adresiniz kadar yetersiz olduğunu düşünebilir ve bu markasını oluşturmak; bir network yaratmak isteyen kişiler için hiç de iyi bir başlangıç sayılmaz.

Sanal ofis, bu noktada kullanıcılarına özel kurumsal bir adres, profesyonellik, uygun maliyet; çağrı karşılama, ücretsiz toplantı odası, faks, kargo karşılama gibi özel hizmetler sunuyor. Bu durum da sanal ofisi, home office ya da klasik ofise oranla daha çok tercih edilir kılıyor. Çalışanlar, herhangi bir mekâna ve zamana bağlı kalmaksızın klasik bir ofiste sahip olabilecekleri imkânlara sahip bir şekilde işletmelerini yönetebiliyor.

Hangi İş Dalları Sanal Ofis Kullanımına Uygundur?

Sanal ofisi sistemleri çalışma saatlerinin büyük bir bölümünde ofise ihtiyaç duymayan, mobil olarak çalışan, çalışma saatlerinin büyük kısmını müşteri ziyaretlerinde geçiren iş kolları için uygun bir ofis sistemidir. Aynı zamanda home office çalışan ama profesyonel görünümünü tamamlamak isteyenler için de son derece uygundur. Bu sistem sayesinde evden çalışanlar hem resmi ve profesyonel bir adrese sahip olur hem de profesyonel sekreterlik hizmeti ve kargoların alınması hizmeti sayesinde işle ilgili hiçbir aktivite sekteye uğramaz.
Kartvizitiniz ve şirket imajınız için prestijli bir adresiniz olur.
Firmanız adına gelen kargolarımız, profesyonel sekreterlerimiz tarafından teslim alınır. Size posta/kargonuzla ilgili bütün bilgiler e-posta yoluyla iletilir.
Size veya firmanıza özel bulunduğunuz ilin alan koduyla veya 0850 ile başlayan telefon numarası tahsis edilir. Telefonlarınız sizin adınızla veya firmanızın adıyla profesyonel sekreterlerimiz tarafından karşılanır. Tercihinize göre size aktarılır veya arayan kişinin bilgileri size anlık olarak e-posta gönderilir.
Seçtiğiniz sanal ofis paketine göre, her ay yenilenen 500TL değerinde toplantı odası kullanım hakkı tahsis edilir. Bu haklarınızla herhangi bir ücret ödemeden bütün lokasyonlarımızda toplantı salonlarımızı kullanabilirsiniz.
Seçtiğiniz sanal ofis paketine göre, bütün şubelerimizde hiçbir ek ücret ödemeden, sanal ofis üyelerine ayrılan masaları veya lounge alanlarını kullanabilirsiniz.
Teklif Formu
Teklif Al