Sanal ofis, özel fiziksel ofis alanı olmadan işletme sahipleri için ofis adresi, iletişim ve yönetim hizmetleri ve toplantı odalarına erişim sağlayan bir hizmet. Bu uygulama; home office çalışan ve aynı zamanda işletmeleri için bir iş adresi isteyen kişiler ve girişimciler arasında popüler bir çalışma alanı çözümü olarak sıkça tercih ediliyor. Sanal ofis kurulumu genellikle posta, paket ve faks hizmetlerini ve özel bir iş telefon numarasını içeriyor. Aynı zamanda tüm çağrılar, resepsiyon ekibi tarafından işletme adına profesyonel olarak yanıtlanıyor.

Sanal Ofis Sistemi Neden Kullanılmalı?

Sanal ofis, işletme sahiplerine gerçek bir ofis kiralamak zorunda kalmadan iş yeri sahibi olmanın tüm avantajlarını sunuyor. Sanal işletme adresi, bir işletmenin imajına güvenilirlik eklenmesine yardımcı oluyor ve bu da müşterileri çekmeyi kolaylaştırıyor. Örneğin işletmenizin yurt dışında da bir adresi olmasını istiyorsanız sanal ofis mükemmel bir çözüm sunuyor. Berlin'de bir işiniz varsa ve Türkiye pazarına girmek istiyorsanız İstanbul'daki sanal bir ofise başvurabilir ve erişiminizi ve görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.

İstanbul gibi büyük metropollerde trafik dolayısıyla toplantıya geç kalma korkusu yaşamamak için şehrin farklı lokasyonlarında sanal ofis kiralayarak müşterilerinize kolayca ulaşmanın avantajını da yaşayabilirsiniz. Yüz yüze bir müşteri toplantısı planlamanız gerektiğinde, bunu yapmak için yüksek kaliteli bir toplantı alanına erişebilirsiniz. Sanal ofisler, yerel ve uluslararası olarak birden fazla yerden çalışabilme imkânı da sunuyor.

Bir işletme hızla büyüdüğünde yeni personeli yerleştirmek, ofislere yerleşmek ve ofis ekipmanına (mobilyalar, teknoloji vb.) para yatırmak zor olabiliyor. Her küçük işletme sahibinin bildiği gibi zaman da para anlamına geliyor. İster trene, otobüse ister kendi arabanıza biniyor olun ofise gidip gelmek zaman alıcı bir iş olabiliyor. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde ulaşım çok daha büyük bir sorun anlamına gelebiliyor. Çalışırken her hafta birkaç değerli saatten tasarruf etmek, işinizi daha verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı oluyor.
Şirketinizi sanal ofis kullanarak kurduğunuzda, kartvizitiniz ve işiniz için en prestijli yasal adrese sahip olursunuz.
Siz işinize odaklanırken, biz sizin posta/kargolarınızı teslim alıp, anlık olarak size e-posta yoluyla bilgi veriyoruz.
Şirketinize veya size tanımladığımız sabit numarayı, sizin veya şirketinizin adıyla profesyonel sekreterlerimiz karşılıyor. Uygun olduğunuz durumlarda size yönlendiriyor. Uygun değilseniz, not alıp size anlık e-posta yoluyla iletiyoruz.
Misafirlerinizi ve müşterilerinizi tam donanımlı toplantı odamızda ücretsiz ağırlayabilir, toplantınız sırasında ücretsiz sıcak ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Doğukan
Doğukan
Ofis Danışmanı

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Muhammet
Muhammet
E-Ticaret

detaylar buraya gelecek

Elif
Elif
Seo Danışmanı

detay yazısı

Teklif Formu
Teklif Al