Yeni Nesil Ofisler Workport ile Şimdi Antalya’da

paylasimli-ofis

Yeni nesil ofis çözümleriyle çalışma hayatına renk katan Workport, Antalya’da hizmet vermeye başladı. Antalya’nın en prestijli adreslerinden Remel Plaza’da hizmet veren Workport, tüm çalışanları bu dinamik ortamın bir parçası olmaya davet ediyor. Workport Ofis Hizmetleri; sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis servisleri ile iş dünyasının değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Girişimciler, yeni şirket kuranlar ve şirket maliyetlerini düşürmek isteyenler için ofis çözümleri oluşturan Workport, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun hizmetler sunuyor. 

İş Dünyasının İhtiyaçlarına Yaratıcı Çözümler

Sanal ofis hizmeti, fiziksel bir mekana ihtiyacı olmayanların ancak şirket kurulumu için resmi bir adrese gereksinim duyanların tercihi oluyor. Özellikle girişimcilerin tercih ettiği sanal ofis modeli, avantajlı kiralarla Workport bünyesinde bulunuyor. Seçilen hizmet paketine göre servisler ve fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Kimi paketlerde gelen çağrıların cevaplanacağı sekreterya hizmeti, kargo alımı ve yönlendirmesi gibi ek uygulamalar da yer alıyor. 

Hazır Ofislerle İş Kurmak Çok Kolay

Workport’un hazır ofisleri iş sahiplerini yeni bir ofise taşınma ve yeni ekipman alma maliyetlerinden kurtarıyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, müşterilerinizi rahatlıkla karşılayabileceğiniz kurumsal ofisler, mobilyadan donanıma kadar her şeyi ile eksiksiz bir çalışma ortamı vadediyor. Hazır ofisler, verimli çalışma alanları arayan girişimcilerin, ofisini değiştirmek isteyen iş insanlarının tercihi oluyor. Farklı servisler içeren hazır ofis paketleri, farklı sektörlerden profesyonellere ihtiyaçlarına uygun hizmet veriyor. 

Ofis Masraflarında Tasarruf Zamanı

Bir arada çalışma kültürüne katkı sağlarken uygun fiyatları ile tasarrufa imkan sağlayan ortak ofisler de Workport bünyesinde bulunuyor. Farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri, çalışanları bir ofiste buluşturan ortak ofisler, networking için de imkan yaratıyor. Startup firmalar, freelance çalışanlar, küçük şirketler için ideal olan Workport ortak ofisleri, farklı paketlerle ihtiyaç sahiplerine sunuluyor.

Türkiye’nin pek çok yerinde modern ofis ortamları ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sunan eOfis’in Franchise şubesi olan Workport, iş insanlarına farklı illerdeki toplantılarda da avantaj sağlıyor. Workport bünyesinde hizmet alan şirketler, Türkiye’nin 10 ilinde toplam 37 plazanın farklı alanlarını iş toplantıları veya çalışmaları için kullanma şansına erişiyor. 2019 yılında faaliyete geçen ve başarılı girişimleri ile adından söz ettiren Workport, her al aldığı yüzlerce talep, parçası olduğu büyük network ve eOfis’in marka gücüyle başarısını taçlandırıyor. 

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hemen Ara!